Forgot your password? Forgot your username?

XI Forum Kultury Słowa „Nazwy własne w języku i społeczeństwie”

Wraz z organizotarami przypominamy o zbliżającym się XI Forum Kultury Słowa „Nazwy własne w języku i społeczeństwie”, które odbędzie się w dn. 11–13 października 2017 r. w Olsztynie

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji – jej program, dokładny opis wystąpień referentów (abstrakty) oraz zajęć warsztatowych, a także dokumenty niezbędne do zgłoszenia swojego udziału w Forum można znaleźć na stronie:http://fundacja.propl.pl/przedsiewziecia/xi-forum-kultury-slowa-zapraszamy.

Informujemy, że organizatorzy zawarli porozumienie z hotelem Park (http://olsztyn.hotelepark.pl), który znajduje się najbliżej miejsca obrad – uczestnicy Forum na hasło „Forum Kultury Słowa” uprawnieni są do rezerwacji noclegów w preferencyjnej cenie. Liczba takich miejsc jest ograniczona. Pragniemy przypomnieć, że organizatorzy nie pośredniczą w rezerwacji noclegów.

Biuletyn nr 86

 •   TEPIS Biuletyn 85

Wydarzenia

 • FIT Newsletter Translatio

  Nowy numer biuletynu Międzynarodowej Federacji Tłumaczy FIT Newsletter Translatio 3/2017 dostępny w wersji angielskiej i francuskiej można przeczytać pod adresem:

  wersja angielska
  wersja francuska

Konferencje

 • Instytut Lingwistyki Stosowanej UAM organizuje w dniach 17-18 listopada 2017 r. konferencję na temat języków specjalistycznych w nauczaniu i tłumaczeniu.

  Zobacz szczegóły
 • Instytut Filologii Romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego ma przyjemność zaprosić na konferencję naukową pt. "Wokół terminologii: teoria, dydaktyka i praktyka", która odbędzie się w dniach 8-9 marca 2018 r. w siedzibie Instytutu we Wrocławiu.

  Zobacz szczegóły