Forgot your password? Forgot your username?

Telegram TEPiS nr 26/IX/2017

Warszawa, 12 września 2017 r.
Koleżanki i Koledzy, Drodzy Członkowie PT TEPiS!
Na podstawie § 18.4 Statutu PT TEPiS, w imieniu Rady Naczelnej zapraszam na X Walne Zgromadzenie Członków PT TEPiS, które Rada Naczelna, zgodnie z uchwałą RN nr 109/IX/17, zwołuje na dzień 21 października 2017 r. o godz. 17.30 w auli Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie przy ul. Kasprzaka 2/8.
Załączam stosowne Zawiadomienie i Porządek Obrad Walnego Zgromadzenia.

Proszę o odwiedzanie strony internetowej Towarzystwa, www.tepis.org.pl, aby Państwo mogli zapoznać się z materiałami, które będą sukcesywnie tam zamieszczane.
Proszę również o zgłaszanie kandydatur do władz Towarzystwa i przesyłanie wniosków pod obrady X Walnego Zgromadzenia Członków PT TEPiS na stosownym formularzu, który zostanie zamieszczony wkrótce na stronie Towarzystwa.

Wspólnie z Członkami Rady Naczelnej liczę na Państwa udział w Walnym Zgromadzeniu, abyśmy nie tylko wybrali władze X kadencji, ale także mogli porozmawiać o sprawach ważnych dla nas wszystkich i przyszłości Towarzystwa.

Z pozdrowieniami

Zofia Rybińska
prezes

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ;
www.tepis.org.pl

Biuletyn nr 86

 •   TEPIS Biuletyn 85

Wydarzenia

 • FIT Newsletter Translatio

  Nowy numer biuletynu Międzynarodowej Federacji Tłumaczy FIT Newsletter Translatio 3/2017 dostępny w wersji angielskiej i francuskiej można przeczytać pod adresem:

  wersja angielska
  wersja francuska

Konferencje

 • Instytut Lingwistyki Stosowanej UAM organizuje w dniach 17-18 listopada 2017 r. konferencję na temat języków specjalistycznych w nauczaniu i tłumaczeniu.

  Zobacz szczegóły
 • Instytut Filologii Romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego ma przyjemność zaprosić na konferencję naukową pt. "Wokół terminologii: teoria, dydaktyka i praktyka", która odbędzie się w dniach 8-9 marca 2018 r. w siedzibie Instytutu we Wrocławiu.

  Zobacz szczegóły